LavMedya
0
Yükleniyor...
LavMedya

“Dünyadaki en önemli eylerin çoğu, hiç umut gözkmedii halde denemeye devam eden insanlar tarafından gerçekleştirilmiştir.” - Dale Carnegie

Biz
Kimiz?

Lav Medya sektöre 2021 yılında girmiş, hedefleri doğrultusunda doğru analizlerle yola çkmış.Kendisini geliştirme yolunda ciddi adımlar atarak bugne kadar gelmiş, 16 birim 3 departmandan oluşan büyük bir Ajans Medya kuruluşudur.

LAVMEDYA

Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

MATBAA

Kurumsallaşma konusunda hızlı şekilde gelişme gösteren şirketimiz, ksa sürede, güçlü müşteri ağı ile matbaa konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır.

PROMOSYON

Gelişmekte olan iş hayatında firmaların kendilerini veya ürünlerini tanıtmak adına kullandıkları en etkili reklam yöntemlerinden bir tanesidir.

KURUMSAL KIYAFET

Çalışanların marka kimliğine uygun giyinmeleri ve davranmaları kurumların olmazsa olmazlarndandır.

ORGANİZASYON

“Birlikte gzel anlar biriktirip sıra dıı etkinliklere imza atmaya ne dersiniz? sloganıyla ülke apnda birçok organizasyonla adımızı duyurduk.

TABELA VE REKLAM

Açık hava reklamcılığı, reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği üçüncü reklam alanıdır.

SOSYAL MEDYA

Gnümüzde sosyal medyada; tanıtım, pazarlama ve mşteri ilişkileri çalışmalarının yoğunlaşmasıyla, sosyal medya tantım araçları byük önem kazanmaya başlamıtır.

YAZILIM

Web sitesi, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

TASARIM

Grafik tasarım, baskılama, ekranlar, hareketli grüntüler, 3d animasyonlar, i mimarı, paketleme türleri gibi birçok noktada firmaları kurumsal tasarımlarla olmak istediklerinden daha iyi noktalara getirmekteyiz.

YILLIK AJANS ANLAŞMALARI

Gold Stamp ailesi olarak müşterilerimizin istekleri ve hedef kitleleri bizim için her zaman ön plandadır.

MARKA-PATENT

Marka tescili profesyonelce yapılması gereken ve yönetilmesi gereken bir süreçtir. Biz Gold Stamp ailesi olarak firmalara bu alanda kalıcı çözümler sunmaktayz.

DAVETİYE

Organize matbaa kalitesiyle baslan davetiyeler, kurumsal firmalar için en uygun çözümdür.

DERG REKLAM SATIŞI

Altın Sağlık Dergisi

Gold Stamp ailesi olarak Altın Sağlk Dergisi'ni bünyemizde bulundurmaktan ve her ay yeni sayı ile okuyuculara hitap etmekten dolayı çok mutluyuz.

Şubeler

Aktif Şubeler

Şubeler

Yakında Açılacak Şubeler

Kapat